PerfectColl ® to polska firma, która wdraża zaawansowane zdobycze biotechnologii i bioelektroniki „dla piękna i zdrowia“.

Łączymy najnowsze zdobycze nowoczesnej kosmetologii z tradycyjnymi naturalnymi składnikami kosmetyków.

Zaufana marka Perfect Coll

Głównym produktem firmy jest kolagen uzyskiwany z rybich skór, który stanowi bazę kilkudziesięciu kosmetyków i suplementów.

W ten sposób dbamy o perfekcyjna kondycję ludzkiej skóry, w której jednym z głównych składników jest kolagen, zwany również białkiem życia, stąd nazwa: Perfect Coll. Promujemy naturalne kosmetyki i unikalne receptury. Oferujemy naszym klientom zarówno wysokiej jakości produkty jak i unikalne możliwości rozwoju osobistego i biznesowego.

Budujemy organizację sprzedaży bezpośredniej w ramach marketingu sieciowego

Dajemy w ten sposób możliwość zarobku zarówno osobom przedsiębiorczym i entuzjastycznym, jak i tym, które znajdują się w grupach zawodowych o trudnej pozycji na rynku pracy.

Dla nas nikt nie jest za młody, ani zbyt dojrzały. Świetnie sprawdzają się w naszej Organizacji osoby zarówno 20+ jak i 50+.

Produkty Perfect Coll!

Kolageny Perfect Coll
Kolageny Firmy Perfect Coll to innowacyjne produkty zawierające hydrat naturalnego kolagenu rybiego. Spośród innych kolagenów dostępnych na rynku wyróżniają się: postacią (hydrat), stabilizacją opartą na naturalnych składnikach oraz unikalną temperaturową wytrzymałością przechowywania do + 32 °C. Aktywne biologicznie i łatwo przyswajalne przez ludzką skórę Kolageny Perfect Coll rewelacyjnie zapobiegają procesom starzenia skóry i skutecznie wspomagają jej regenerację.

Kosmetyki pielęgnacyjne Perfect Coll
Kompleksowe i skuteczne linie pielęgnacyjne do skóry twarzy i ciała oparte na naturalnych i innowacyjnych składnikach spełnią oczekiwania każdego, niezależnie od wieku, płci i rodzaju cery. Wspólnie z PC Kolagenami z Natury tworzą skuteczną i kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację.

Suplementy diety Perfect Coll
Suplementy Perfect Coll to produkty, które uzupełniają dietę w szereg istotnych składników odżywczych. Suplementacja z Perfect Coll to doskonale i kompleksowe uzupełnienie codziennej diety w składniki wartościowe dla układu kostno- stawowego, mięśniowego oraz innych struktur tkanki łącznej.

Urządzenia
W ofercie firmy znajduje się również siedem innowacyjnych urządzeń kosmetologicznych do użytku domowego, które umożliwiają wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Wszystkie urządzenia wraz z dedykowanymi do nich kosmetykami znajdziesz w Zestawie Beauty & Lift Set. Urządzenia kupisz również pojedynczo. Codzienna pielęgnacja skóry z użyciem urządzeń Perfect Coll jest prosta, przyjemna i jeszcze skuteczniejsza. W domowym zaciszu wykonasz zarówno skuteczne zabiegi na twarz, jak i na całe ciało.

Wywiady z partnerami biznesowymi

W Perfect Coll najważniejsi są ludzie. Zarówno Partnerzy jaki Klubowicze tworzą zgrany zespół osób, które się lubią i współpracują.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadami i historiami naszych Partnerów, którzy stanowią o sukcesie i atmosferze w Perfect Coll.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Firma Perfect Coll zdobyła różnorodne nagrody oraz wyróżnienia branżowe. Nasze naturalne i zaawansowane technologicznie produkty znajdują uznanie nie tylko wśród partnerów, ale również autorytetów branży kosmetycznej, beauty i sportowej.

Dziękujemy naszym partnerom i kontrahentom za docenienie - to dzięki Wam otrzymaliśmy liczne wyróżnienia i nagrody. Jednak ta najważniejsza to Wasze zaufanie oraz sympatia do naszej firmy!

POZNAJ HISTORIĘ!

Poznaj historię naszej firmy i dowiedz się jak udało się nam zajść tak daleko!

NASZE POCZĄTKI
2000

Rozpoczęcie prac badawczych

Rozpoczęcie pierwszych prac badawczych nad unikalną metodą pozyskiwania naturalnego kolagenu.

2002

Pierwszy kosmetyk

W tym roku udało się nam wprowadzić pierwszy kosmetyk z rodziny Perfect Coll.

2014

Założenie firmy Perfect Coll

Wraz z założeniem działalności naszej firmy rozpoczęliśmy współpracę z Pomorskim Parkiem Technologicznym oraz otworzenie w nim laboratorium Perfect Coll.

2015

Przyjaciel fundacji

Fundacja  uhonorowała nagrodami osoby, firmy i instytucje, które wspierają jej działania. W tym gronie znalazła się również firma Perfect Coll otrzymując statuetkę „Przyjaciel Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii”.

 

 

2016

Nauka i sport

Wydanie publikacji naukowych:

Objęcie patronatem i opieką kosmetologiczną Polska Kadrę Narodową Pływaków na olimpiadzie w Rio

2018

Kobieca marka roku

  • Nagroda Kobieca Marka Roku dla dwóch linii produktowych: Głęboka Odbudowa Skóry oraz Potrójna Siła Suplementacji
  • Udział w kosmetycznych Targach międzynarodowych China International Beauty Expo w Szanghaju
  • Wprowadzenie nowej linii wegańskich produktów aloesowych
2019

Przełomowy rok

  • Otwarcie własnego Centrum Technologiczno- Operacyjnego z powierzchnią biurową, magazynową i laboratoryjną w Rumi k. Gdyni
  • Udział w kosmetycznych Targach międzynarodowych China International Beauty Expo w Szanghaju i otrzymanie nagrody dla najbardziej perspektywicznej marki 2019
  • Udział w kosmetycznych Targach międzynarodowych INDIE BEAUTY EXPO w Nowym Jorku
  • Wprowadzenie kosmetyków PC na rynek Wietnamski i udział w Wystawie The Skin Confidence the Endless Beauty
2020

Zwycięstwo

Przyznanie nagród Diamenty Beauty dla linii

  • Terapia SOS dla ust, dłoni i stóp
  • Głęboka Odbudowa
DZIŚ

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy do współpracy z Perfect Coll wszystkie osoby, bez względu na wiek, wykształcenie, pozycję zawodową i status materialny.

TOP