Dlaczego HYDRAT jest lepszy niż Hydrolizat

Dowiedz się dlaczego nasze produkty na bazie naturalnego kolagenu są tak skuteczne i jak mogą Ci pomóc.

Dlaczego HYDRAT kolagenu rybiego jest tak wyjątkowy?

Liofilizowany HYDRAT kolagenu zawiera związane cząsteczki wody co sprawia, że jest aktywny biologicznie i łatwo przyswajalny przez organizm.

Postać uwodniona i zorganizowana przestrzennie jest najbardziej biozgodna z formą kolagenu, która występuje u nas w organizmie.

W hydrolizatach kolagenu zniszczona jest natomiast naturalna struktura przestrzenna kolagenu.

Najnowsze badania naukowe dowodzą, że HYDRAT kolagenu jest skuteczniejszy i lepiej przyswajalny przez organizm niż kolagen hydrolizowany, który znajduje się w produktach dostępnych w Internecie, na półkach sklepowych, czy w aptekach.

Dlaczego warto uzupełniać niedobory kolagenu w organizmie?

Kolagen stanowi 1/3 wszystkich białek w organizmie człowieka. Znajduje się w skórze (70% wszystkich białek skóry), kościach, stawach, organach wewnętrznych, rogówce oka, naczyniach krwionośnych, więzadłach, ścięgnach, paznokciach i włosach.

Wraz z wiekiem (od 25 roku życia) ilość kolagenu w naszym organizmie spada.

Objawy niedoboru kolagenu to zmarszczki, bruzdy, rozstępy, utrata elastyczności, jędrności oraz gęstości skóry. Niedobory kolagenu to także słabsze, bardziej podatne na uszkodzenia, mniej elastycznej stawy, więzadła, kości, naczynia krwionośne i inne struktury tkanki łącznej.

TOP