PC BEAUTY & LIFT SET

Profesjonalny gabinet kosmetyczny w Twoim domu: 7 urządzeń kosmetologicznych, 6 innowacyjnych kosmetyków.

PC THERMO LIFT

EFEKT LIFTINGU BEZ UŻYCIA SKALPELA

  • Fale radiowe RF
  • Elektrostymulacja EMS
Innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje technologię Fal Radiowych oraz Elektrostymulację Mięśni. Jest to zaawansowany technologicznie aparat przenośny, dzięki któremu możecie Państwo samodzielnie wykonywać zabiegi kosmetologiczne u siebie w domu. Wyspecjalizowany zakres oddziaływania PC THERMO LIFT pozwala na wykonywanie serii zabiegów, które każdemu pomogą uzyskać wymarzony efekt gładkiej skóry i szczupłej sylwetki.

Regularne stosowanie PC THERMO LIFT zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej, redukcję zmarszczek oraz odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Cena 1800 PLN

PC FACE LIFT 5 IN 1

EFEKT ODŻYWIONEJ I ZREWITALIZOWANEJ SKÓRY

  • Ultradźwięki
  • Jonoforeza
  • Galwanizacja
  • Mikromasaż
  • Światło spolaryzowane
Urządzenie jest wyposażone w 5 zaawansowanych funkcji kosmetycznych: ultradźwięki, jontoforezę, galwanizację, masaż i światło spolaryzowane. Dzięki czemu poprawia krążenie i metabolizm skóry, uruchamia procesy regeneracji tkanek i odbudowy struktury skóry, działa bakteriobójczo i dezynfekująco.

Regularne stosowanie PC FACE LIFT 5 in 1 zapewnia głębokie odżywienie skóry i jej ujędrnienie. Cera jest wyraźnie rozjaśniona i pełna blasku a zmarszczki i blizny wygładzone.

Cena 1800 PLN

PC SKIN SCRUB II

EFEKT OCZYSZCZONEJ I ODŻYWIONEJ SKÓRY

Urządzenie PC SKIN SCRUB II, które służy głównie do zabiegów oczyszczania cery poprzez peeling ultradźwiękowy . W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi. Mikrowibracje głęboko oczyszczają warstwę rogową naskórka z zanieczyszczeń. Wnikają do skóry właściwej i wykonują mikromasaż, który poprawia krążenie. Ponadto urządzenie posiada funkcję odżywiania skóry, dzięki temu pomaga wtłoczyć substancje zawarte w kosmetykach, oraz funkcję łagodzenia, której użycie ukoi nawet najdelikatniejszą skórę.

Regularne stosowanie PC SKIN SCRUB II pozwoli Ci uzyskać efekt gładkiej i rozświetlonej skóry.

Cena 600 PLN

PC FACE GOLD 24 K

EFEKT GŁADKIEJ SKÓRY

Urządzenie PC FACE GOLD 24 K jest wyposażone w system wibracji, która stymuluje głębsze warstwy skóry, przyczyniając się do poprawy jej ukrwienia, jędrności i elastyczności . Dzięki wibracjom dochodzi do zjawiska zwiększonej proliferacji fibroblastów. Produkowane są nowe włókna kolagenowe i elastynowe, co zapewnia skórze jędrność i sprężystość. Efektem jest młodszy i zdrowszy wygląd twojej skóry. Procesy te zawdzięczamy „właściwości regeneracyjnej” złota. Czyste jony złota są również nazywane aktywnym złotem. Jony złota mogą być wchłaniane przez skórę wraz z kosmetykiem.

Regularne stosowanie PC FACE GOLD 24 K zapewnia głębokie odżywienie i jej rozświetlenie skóry . Cera jest wyraźnie rozjaśniona i pełna blasku.

Cena 600 PLN

PC EYE GOLD 24 K

EFEKT ODMŁODZONYCH OCZU

Urządzenie PC EYE GOLD, które służy głównie do zabiegów odmładzających skórę wokół oczu. Użyte 24 karatowe złoto jest według naukowców bardzo stabilnym materiałem. Podczas tarcia i podgrzania wydzielają się jony ujemne, które przenikają w głębsze warstwy skóry. Jony ujemne emitowane przez PC EYE GOLD 24 K wychwytują wolne jony dodatnie w organizmie ludzkim i dzięki temu neutralizują je. W ten sposób sposób przeciwdziałają wolnym rodnikom w komórkach, przywracają w organizmie równowagę oraz pobudzając jony we krwi, usprawniają jej przepływ.

Regularne stosowanie PC EYE GOLD 24 K zapewnia głębokie odżywienie skóry wokół oka. Pomaga rozjaśnić cienie pod oczami.

Cena 300 PLN

PC ROLLER

EFEKT WYMODELOWANEJ SYLWETKI

PC ROLLER jest to profesjonalne urządzenie przeznaczone do modelowania i kształtowania sylwetki. Dzięki specjalnej konstrukcji jednocześnie masujemy ciało rozbijając tkankę tłuszczową i stymulujemy mikrokrążenie, poprawiając przy tym przepływ krwi i chłonki w naczyniach limfatycznych. Niewielkie wymiary i waga PC ROLLER sprawiają, że masaż jest nie tylko niezwykle przyjemny, ale także skuteczny i łatwy w wykonaniu. Prosty i naturalny sposób na rozbijanie tkanki tłuszczowej, alternatywa dla inwazyjnych i drogich zabiegów, możliwość oddziaływania na wszystkie części ciała takie jak: brzuch, pośladki, nogi, ramiona, dekolt oraz plecy.

Regularne stosowanie PC ROLLER’a pomoże uzyskać Ci wymarzoną sylwetkę. Ponadto rewelacyjnie rozbija tkankę tłuszczową oraz niweluje cellulit.

Cena 300 PLN

PC SKIN TESTER

POMIAR WILGOTNOŚCI SKÓRY

PC SKIN TESTER jest, to innowacyjne urządzenie przeznaczone do pomiaru wilgotności naszej skóry. Aby nasza skóra prawidłowo funkcjonowała, powinna utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. W celu utrzymywania skóry w jak najlepszej kondycji zdrowotnej dobrze jest mieć możliwość łatwego, jak i częstego sprawdzania poziomu jej wilgotności. PC SKIN TESTER w łatwy sposób pomaga sprawdzić poziom wilgotności naszej skóry.

Regularne używanie PC SKIN TESTER pozwoli Ci dobrać odpowiednią pielęgnację.

Cena 250 PLN

Kosmetyki zestawu PC BEAUTY & LIFT SET:

Film instruktarzowy
PC BEAUTY & LIFT SET

Dowiedz się jak krok po kroku używać rewolucyjnego zestawu Perfect Coll!

Zestaw Perfect Coll powstał we współpracy z Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym w Gdyni w Polsce.

TOP